Побажання в дорогу в прозі, українською мовою

У нашій добірці зібрані побажання в дорогу в прозі, українською мовою які приємно почути кожного

Збірка самих цікавих побажань в дорогу

Приємних миттєвостей за кермом!

Бажаю рівної дороги з захоплюючим пригодницьким сюжетом під час подорожі!

Бажаємо Вам щасливого шляху, легкої дороги, відмінних попутників і яскравих вражень.

Ні цвяха, ні жезла.

Щасливого шляху. Нехай кілометри долаються в супроводі з прекрасними пейзажами, улюбленими піснями, геніальними ідеями, добрими людьми. Бажаю благополуччя в дорозі і успішного прибуття в пункт призначення.

Безаварійного тобі шляху.

Моя подружка! Ось ти і летиш. Хочу тобі побажати тобі спокійного і рівного польоту. Нехай літак летить як птах у хмарах – безтурботно й легко. Поменше тобі стресу та переживань. Думай лише про хороше, і воно обов’язково прийде. Нехай цей політ принесе лише приємні спогади!

Хай посадка пройде майже непомітно і без хвилювань, а рейс буде стрімко швидким!

Чоловіки не потребують слова підтримки, адже вони сильні від природи. Але я хочу побажати тобі безтурботного та приємного польоту. Хочу, щоб ти долетів без клопоту і без настирливих сусідів. Нехай час у небі ніщо не затьмарює: ні погана погода, ні настрій.

Безхмарного неба та чатах інтуїції.

Бажаю тобі швидко і з вітерцем домчати до заповітної мети! Щоб дорога дарувала красиві пейзажі, а погода не зіпсувала враження від поїздки!

Бажаю легко перенести політ! Кожну хвилинку я подумки буду поруч з тобою! Постарайся розслабитися і відпустити всі хвилювання! Після розлуки обов’язково буде зустріч!

Нехай дорога буде доброю, нехай душа наповниться натхненням, хай серце відчуває відраду, хай пейзажі радують твої очі. Бажаю щасливої дороги і подорожі з повним комфортом, бажаю повної відсутності тривоги і великої удачі за курсом твого прямування.

Нехай кожен кілометр буде рівним і легким, простим і зрозумілим.

Нехай в дорозі в тебе не станеться непередбачених ситуацій, які завадять дістатися до точки прибуття вчасно!

Довези себе не тільки живим, але і здоровим!

Щасливого шляху, нехай дорога буде доброю і благополучній, нехай на шляху не буде ні одного перешкоди і жодної перешкоди. Бажаю захоплюючою, відмінною, спокійною, надихаючою поїздки з приємними моментами для серця і митями захвату для душі.

Безпроблемної їзди!

Нехай все вийде!

Нехай на твоєму шляху не буде крутих віражів, а густий туман обійде твій маршрут стороною!