Компліменти жінці в прозі, українською мовою

У нашій добірці зібрані компліменти жінці в прозі, українською мовою які приємно почути кожного

Збірка самих цікавих компліментів жінці в прозі, українською мовою

Магія — це коли наші очі зустрілися, і ми відчуваємо іскру між нашими серцями. Ти чудова.

Я не можу приховати свого захоплення, коли дивлюся на тебе.

Твій надзвичайно насичений внутрішній світ зачаровує і підкорює. Дивовижне, досконале поєднання прекрасного – добра, оригінальна, кохана – і це все ти…

Твоя краса змушує сяяти сонце!

Запах твого волосся більш приємний, ніж запах тисяч троянд. Я мрію зануритися в його ауру і провести вічність обіймаючи тебе.

В твоїх очах завжди стільки тепла і ніжності.

У черзі за красою ти була перша і єдина!

Ти немов Богиня, що зійшла з небес на землю.

Не смій вмиватися, ти красива і я боюся втратити цей прекрасний лик!

Тільки такий чудовий чоловік, як ти, здатний на такі добрі безкорисливі вчинки вчинки. Нехай вони повертаються до тебе бумерангом.

Не часто зустрінеш цікавого людину, з якою приємно розмовляти на будь-які теми і який може знайти спільну мову з ким завгодно. Але Ви мене приємно здивували, неможливо не заслухатись, коли ви говорите. Цікаві люди — це рідкість і родзинка сучасного суспільства, тому їх треба цінувати і берегти.

Любов до тебе наповнила мою душу чарівною музикою, а всі навколо розфарбувала в неймовірно яскраві фарби! Я тільки зараз, кохана, помітив, як прекрасний наш світ — це тому, що в ньому є ти!

Як тобі вдалося вкрасти моє серце?

Твоє волосся, немов золотавий шовк, так і хочеться до них доторкнутися.

Коли ти поруч, навіть крижаний вітер здається лагідним подувом літнього бризу. Твоя краса творить дива!

Ти ідеальна дівчина, з тобою весело і цікаво завжди. Ти вмієш слухати і бути цікавим оповідачем.

Ти прекрасна. Ти моя королева.

Мила моя, ти досконала у всьому – твій погляд, посмішка, хода, голос… Я дивлюся на тебе й не можу підібрати потрібних слів від хвилювання. І, здається, що коли ми разом слова не потрібні.

Кохана, я закохуюсь в тебе щоразу все сильніше і сильніше. Ти наповнюєш теплом і затишком моє життя. Ти потрібна мені, як повітря, моя любов завжди ходить за тобою, як тінь. Мила, ти знайшла ключик до мого серця, ти подарувала мені щастя. Я хочу все життя бути з тобою поряд, виконувати всі твої бажання, просто любити тебе, моя радість. Ти гідна всіх компліментів і захоплень. Хай тобі у всьому щастить, нехай удача ніколи не покидає тебе, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.