Компліменти дівчині в прозі, своїми словами, українською мовою

У нашій добірці зібрані компліменти дівчині в прозі, своїми словами, українською мовою які приємно почути кожного

Збірка самих цікавих компліментів дівчині в прозі, українською мовою

Неймовірна, дивна, незвичайна, промениста, чарівна, елегантна, витончена, граціозна, сяюча, витончена, талановита, різнобічна, освічена, розумна, кмітлива, благородна, неповторна. Ти просто дивовижна жінка: то пылаешь, як яскравий вогник, то растворяешь в собі весь світ, як крапля води.

Ти не пробувала брати участь у конкурсах краси? Впевнений, зайняла б призове місце.

Сонечко моє, тобою милуюся я кожен раз, ти миліше всіх на світі, ти дівчина моєї мрії. Ти половинка мого серця, я обіцяю зробити тебе найщасливішою дівчиною на світі. В океані моєї любові ти будеш купатися завжди. Мені так добре і затишно поряд з тобою, моя кохана, я хочу, щоб це щастя тривало нескінченно. Бажаю тобі всього самого найкращого. Хай неодмінно збудуться всі твої мрії, нехай удача перед тобою завжди відкриває двері, нехай моя любов завжди буде поряд з тобою.

Немає нічого солодшого, ніж дотик твоїх губ!

Шалено приємно знаходиться в твоїй компанії. Ти, як сонце, висвітлюєш все навколо, і як веселка, вносиш фарби та позитивний настрій!

Ти завжди прекрасна, але коли посміхаєшся, моє життя зупиняється.

Ти виглядаєш красивіше, ніж картинка.

Після спілкування з тобою дуже складно утриматися від компліментів. Ти подібна легкого бризу, але така ж норовлива і некерована як морська хвиля. В тобі нез’ясовним чином переплітаються грація і поступливість з натиском і непокорою. І про тебе я можу говорити тільки в найвищому ступені: ти найкраща!

Ти самий красивий квітка на всій планеті.

В твоїх спокійних очах завжди грають промінчики, що висвітлюють життя оточуючих людей світлом щастя. Для мене ти є, втіленням доброти. Якщо б всі юні дівчата були такими мудрими, красивими і життєрадісними, то на Землі панувала б гармонія.

Тільки ти одна мені потрібна у цьому світі, і я хотів би зробити тебе найщасливішою!

Як тобі вдається завжди бути на висоті і виглядати так красиво?

Чарівна незнайомка! Я полонений Вашої грацією і красою! Побачивши Вашу легку ходу, мені захотілося стати метеликом і літати за Вами по п’ятах. Не перевелася справжня краса! Краса душі і тіла в повній гармонії поєднуються в Вас! Невинний цей погляд! Він говорить багато про що! Ви прекрасні!

Неймовірно! Як ти живеш з такою красою? Ти, мабуть, найщасливіша жінка на світі!

Ти точнісінько схожа на свою чарівну маму!